Logo
0 ks
za 0,00 Kč
V nákupním košíku zatím nic nemáte.
Potřebujete poradit? Nestyďte se mi napsat.
Nakupte ještě za 1 501,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
12.09.2020
Recyklujeme i plíšky!
Je to tak. Přitahuje nás cirkulární ekonomika. Více informací na našem Instagramu @soyovky.cajovesvicky číst celé
22.08.2020
Voňavé spreje
Už je to tady. Spreje k osvěžení vzduchu s esenciálními oleji. Přivoňte si zde. číst celé
01.02.2020
RecyProjekt
Sběr hliníkových kalíšků konečně i pro "NePřerováky" číst celé
Zobrazit všechny novinky
Chci dostávat novinky

Pro získání novinek, akcí, článků prosím vyplňte Váš e-mail. Nebudu Vás zahlcovat, navíc se můžete z odběru kdykoli odhlásit.

Vyrobeno ručně v ČR

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pravidla Letní soutěže na Instagramu

Pravidla Letní soutěže na Instagramu

1. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Tereza Smětalová, Želatovská 35, 75002 Přerov, IČ 06453309.

2. Soutěže se mohou zúčastnit jen osoby starší 18 let žijící na území ČR.

3. Podmínkou soutěže není zakoupení výrobku či vložení jiného vkladu.

4. Podmínky soutěže: na instagramovém účtu Soyovky.cajovesvicky stačí kliknout na sledování profilu, dát ❤️ soutěžnímu příspěvku a přidat svou fotku s čajovou svíčkou na zajímavém místě a opatřit ji hashtagem #letosesoyovkou. Maximálně lze vložit 3 soutěžní fotky.

5. Jaká je výhra? 1. místo - 10 voňavých balíčků v hodnotě až 890 Kč, 2. místo - poukaz na nákup na e-shopu www.sojovecajovesvicky.cz v hodnotě 200 Kč, 3. místo - kupon na dopravu zdarma.

6. Vyhrává ten, jehož fotka bude mít nejvíce ❤️ srdíček. Bude-li u vícero fotek stejný počet srdcí, vybere vítěze odborná porota složená z týmu Soyovky.

7. Soutěž trvá od 1. 7. do 31. 8. 2019 20.00 hod. Následující den zveřejníme vítěze v Insta Stories. Výhra bude zaslána spol. Zásilkovna na výdejní místo.

8. Výhru není možné proplácet v hotovosti ani za ni poskytnout jinou věcnou náhradu.

9. Účastí v soutěži uděluje soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Poskytnutí údajů je podmínkou účasti v soutěži. Správcem osobních údajů je organizátor soutěže. Účelem zpracování osobních údajů je vedení evidence soutěžících pro marketingové účely, umožnění předání výhry a zasílání komunikace se soutěžícími (včetně marketingovych a obchodních sdělení). Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány výhradně v souladu se zákonem, tj. budou shromažďovány pouze ty údaje, které odpovídají výše uvedenému účelu a budou uchovávány po dobu 5 let od zapojení do soutěže. 

10. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že stane-li se výhercem, je pořadatel a organizátor oprávněn bezplatně použít jeho/její jméno a neúplnou adresu (obec) na webových stránkách organizátora a pořadatele soutěže a v propagačních a reklamních materiálech.

11. Pravidla soutěže se řídí českým právním řádem. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli jednostranně měnit a změnit výhry v soutěži, soutěž odvolat, odložit nebo přerušit.

12. Tato soutěž není jakkoliv podporována, sponzorována spravována spol. Facebook, Inc. Soutěžící je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi soutěže, nikoli spol. Facebook, Inc.

13. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností mě můžete kdykoli kontaktovat e-mailem.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

                             

Kde nás najdete

Palackého 22

Přerov

2. patro, vchod z boku budovy

Na koho se obrátit
Soyovky - čajové svíčky
Tereza Smětalová
Tereza Smětalová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.