Logo
0 ks
za 0,00 Kč
V nákupním košíku zatím nic nemáte.
Potřebujete poradit? Nestyďte se mi napsat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
15.07.2022
Při čajovkách si odteď užijete delší romantiku
Díky vyladěnému knotu je nově doba hoření sójových čajovek 4+ hod. číst celé
11.05.2022
Suroviny na výrobu svíček
Vyrobte si svou kvalitní svíčku levněji. Nabízíme přírodní vosk, vonné oleje i knoty. číst celé
27.11.2021
Jedinečné REUSE SVÍČKY
Svíčka "Re-Use" aneb Proměňte vosk ve svíčku jednoduše, udržitelně a téměř bez odpadu.  Vyrobte si ji. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Staňte se součástí světa Soyovek

Chcete se dozvědět něco víc ze světa svíček? Jednou za čas vám pošlu nejnovější články z blogu, novinky a zajímavosti z výroby, třeba i nějakou tu akci. A hlavně - nebudu vás zahlcovat, navíc se můžete z odběru kdykoli odhlásit.

Vyrobeno ručně v ČR

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pravidla Letní soutěže na Instagramu
30.06.2019

Pravidla Letní soutěže na Instagramu

1. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Tereza Smětalová, Želatovská 35, 75002 Přerov, IČ 06453309.

2. Soutěže se mohou zúčastnit jen osoby starší 18 let žijící na území ČR.

3. Podmínkou soutěže není zakoupení výrobku či vložení jiného vkladu.

4. Podmínky soutěže: na instagramovém účtu Soyovky.cajovesvicky stačí kliknout na sledování profilu, dát ❤️ soutěžnímu příspěvku a přidat svou fotku s čajovou svíčkou na zajímavém místě a opatřit ji hashtagem #letosesoyovkou. Maximálně lze vložit 3 soutěžní fotky.

5. Jaká je výhra? 1. místo - 10 voňavých balíčků v hodnotě až 890 Kč, 2. místo - poukaz na nákup na e-shopu www.sojovecajovesvicky.cz v hodnotě 200 Kč, 3. místo - kupon na dopravu zdarma.

6. Vyhrává ten, jehož fotka bude mít nejvíce ❤️ srdíček. Bude-li u vícero fotek stejný počet srdcí, vybere vítěze odborná porota složená z týmu Soyovky.

7. Soutěž trvá od 1. 7. do 31. 8. 2019 20.00 hod. Následující den zveřejníme vítěze v Insta Stories. Výhra bude zaslána spol. Zásilkovna na výdejní místo.

8. Výhru není možné proplácet v hotovosti ani za ni poskytnout jinou věcnou náhradu.

9. Účastí v soutěži uděluje soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Poskytnutí údajů je podmínkou účasti v soutěži. Správcem osobních údajů je organizátor soutěže. Účelem zpracování osobních údajů je vedení evidence soutěžících pro marketingové účely, umožnění předání výhry a zasílání komunikace se soutěžícími (včetně marketingovych a obchodních sdělení). Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány výhradně v souladu se zákonem, tj. budou shromažďovány pouze ty údaje, které odpovídají výše uvedenému účelu a budou uchovávány po dobu 5 let od zapojení do soutěže. 

10. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že stane-li se výhercem, je pořadatel a organizátor oprávněn bezplatně použít jeho/její jméno a neúplnou adresu (obec) na webových stránkách organizátora a pořadatele soutěže a v propagačních a reklamních materiálech.

11. Pravidla soutěže se řídí českým právním řádem. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli jednostranně měnit a změnit výhry v soutěži, soutěž odvolat, odložit nebo přerušit.

12. Tato soutěž není jakkoliv podporována, sponzorována spravována spol. Facebook, Inc. Soutěžící je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi soutěže, nikoli spol. Facebook, Inc.

13. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností mě můžete kdykoli kontaktovat e-mailem.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Tipy, rady a zajímavosti ze světa svíček jednoduše do vaší schránky

                             

Doporučujeme

Výklad karet- osobní i na dálku 

Les Dajules

🌿

Svíčky z přírodních vosků: slunečnicovo-olivového, kokosového, sójového. Udržitelně, bez obalu, recycle/reuse 🌱 Suroviny na výrobu domácích svíček.

Na koho se obrátit
Soyovky - čajové svíčky
Tereza Smětalová
Tereza Smětalová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz