Logo
0 ks
za 0,00 Kč
V nákupním košíku zatím nic nemáte.
Potřebujete poradit? Nestyďte se mi napsat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
30.01.2021
Bezobalové XXL svíčky
Po více než půlroce testování se nám to konečně podařilo! Bezobalová verze 110g sójových svíčkových náplní.  číst celé
01.02.2020
RecyProjekt
Sběr hliníkových kalíšků konečně i pro "NePřerováky" číst celé
12.09.2020
Recyklujeme i plíšky!
Je to tak. Přitahuje nás cirkulární ekonomika. Více informací na našem Instagramu @soyovky.cajovesvicky číst celé
Zobrazit všechny novinky
Staňte se součástí světa Soyovek

Chcete se dozvědět něco víc ze světa svíček? Jednou za čas vám pošlu nejnovější články z blogu, novinky a zajímavosti z výroby, třeba i nějakou tu akci. A hlavně - nebudu vás zahlcovat, navíc se můžete z odběru kdykoli odhlásit.

Vyrobeno ručně v ČR

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pravidla soutěže o čajové svíčky
20.02.2019

Pravidla soutěže o čajové svíčky

1. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Tereza Smětalová, Želatovská 35, 75002 Přerov, IČ 06453309.

2. Soutěže se mohou zúčastnit jen osoby starší 18 let žijící v ČR,  fanoušci naší stránky na Facebooku - Soyovky - čajové svíčky

3. Podmínkou soutěže není zakoupení výrobku či zaplacení jiného vkladu.

4. Na naší fb stránce stačí kliknout na tlačítko To se mi líbí (stránka i soutěžní příspěvěk) a do komentáře napsat číslo truhly. Zúčastnit se lze pouze 1x.

5. Výhra se přidělí losováním mezi účastníky, kteří splnili podmínky soutěže a to: jsou fanoušky naší stránky, dali Like soutěžnímu příspěvku a přidali komentář s číslem truhly. Soutěž trvá od 20. 2. do 25. 2. 2019 20.00 hod. Každá truhla ukrývá různý poklad. Výhrou tedy může být: a) balíček 15 ks čajovek PURE + 5 ks s vůní, b) balíček 5 ks čajovek PURE + 15 ks s vůní, c) balíček 20 ks PURE.

6. Výhru není možné proplácet v hotovosti ani za ni poskytnout jinou věcnou náhradu. 

7. Výherce či výherkyně bude zveřejněna 26. 2. 2019 na facebookové stránce s uvedením svého jména a příjmení. Poté mě musí výherce sám kontaktovat zprávou nebo na e-mailu tereza@sojovecajovesvicky.cz, abychom se mohli domluvit na předání/poslání. Přerováci si výhru mohou vyzvednout v prodejně Galerie svíček, Pivovarská 89/1, "nepřerovákům" bude výhra zaslána na adresu nebo výdejní místo Zásilkovny dle svého výběru.

8. Účastí v soutěži uděluje soutěžící organizátorovi souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Poskytnutí osobních údajů je podmínkou pro účast v soutěži. Správcem osobních údajů je organizátor soutěže. Účelem zpracování osobních údajů je vedení evidence soutěžících pro marketingové účely, umožnění předání výhry a zasílání komunikace se soutěžícími (včetně marketingových a obchodních sdělení). Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány výhradně v souladu se zákonem, tj. budou shromažďovány pouze ty údaje, které odpovídají výše uvedenému účelu a budou uchovávány po dobu 5 let od zapojení do soutěže. Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány správcem nebo zpracovatelem na základě zvláštní smlouvy.

9. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že stane-li se výhercem, je pořadatel a organizátor oprávněn bezplatně užít jeho/její jméno, příjmení a neúplnou adresu bydliště (obec) na webových stránkách organizátora a pořadatele konkrétní soutěže a v propagačních a reklamních materiálech.

10. Pravidla soutěže se řídí českým právním řádem. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli jednostranně měnit nebo změnit výhry v soutěži, soutěž odvolat, odložit nebo přerušit.

11. Tato soutěž není jakkoliv sponzorovaná, podporována, spravovaná společností Facebook, Inc. Soutěžící je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže, nikoliv společnosti Facebook, Inc.

12. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností mě můžete kdykoliv kontaktovat e-mailem.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Tipy, rady a zajímavosti ze světa svíček jednoduše do vaší schránky

                             

Doporučujeme

Výklad karet- osobní i na dálku 

Les Dajules

Kde nás najdete

Palackého 22, Přerov, 750 02

Spřátelené obchody

Na koho se obrátit
Soyovky - čajové svíčky
Tereza Smětalová
Tereza Smětalová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.