Logo
0 ks
za 0,00 Kč
V nákupním košíku zatím nic nemáte.
Potřebujete poradit? Nestyďte se mi napsat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
11.05.2022
Suroviny na výrobu svíček
Vyrobte si svou kvalitní svíčku levněji. Nabízíme přírodní vosk, vonné oleje i knoty. číst celé
27.11.2021
Jedinečné REUSE SVÍČKY
Svíčka "Re-Use" aneb Proměňte vosk ve svíčku jednoduše, udržitelně a téměř bez odpadu.  Vyrobte si ji. číst celé
23.05.2021
Novinka v ČR
Nechcete ve své svíčce parafín, palmu ani sóju? Zkuste tu ze slunečnicového a olivového vosku! https://www.sojovecajovesvicky.cz/cajovka-slunecnice-ol... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Staňte se součástí světa Soyovek

Chcete se dozvědět něco víc ze světa svíček? Jednou za čas vám pošlu nejnovější články z blogu, novinky a zajímavosti z výroby, třeba i nějakou tu akci. A hlavně - nebudu vás zahlcovat, navíc se můžete z odběru kdykoli odhlásit.

Vyrobeno ručně v ČR

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pravidla soutěže o čajové svíčky
20.02.2019

Pravidla soutěže o čajové svíčky

1. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Tereza Smětalová, Želatovská 35, 75002 Přerov, IČ 06453309.

2. Soutěže se mohou zúčastnit jen osoby starší 18 let žijící v ČR,  fanoušci naší stránky na Facebooku - Soyovky - čajové svíčky

3. Podmínkou soutěže není zakoupení výrobku či zaplacení jiného vkladu.

4. Na naší fb stránce stačí kliknout na tlačítko To se mi líbí (stránka i soutěžní příspěvěk) a do komentáře napsat číslo truhly. Zúčastnit se lze pouze 1x.

5. Výhra se přidělí losováním mezi účastníky, kteří splnili podmínky soutěže a to: jsou fanoušky naší stránky, dali Like soutěžnímu příspěvku a přidali komentář s číslem truhly. Soutěž trvá od 20. 2. do 25. 2. 2019 20.00 hod. Každá truhla ukrývá různý poklad. Výhrou tedy může být: a) balíček 15 ks čajovek PURE + 5 ks s vůní, b) balíček 5 ks čajovek PURE + 15 ks s vůní, c) balíček 20 ks PURE.

6. Výhru není možné proplácet v hotovosti ani za ni poskytnout jinou věcnou náhradu. 

7. Výherce či výherkyně bude zveřejněna 26. 2. 2019 na facebookové stránce s uvedením svého jména a příjmení. Poté mě musí výherce sám kontaktovat zprávou nebo na e-mailu tereza@sojovecajovesvicky.cz, abychom se mohli domluvit na předání/poslání. Přerováci si výhru mohou vyzvednout v prodejně Galerie svíček, Pivovarská 89/1, "nepřerovákům" bude výhra zaslána na adresu nebo výdejní místo Zásilkovny dle svého výběru.

8. Účastí v soutěži uděluje soutěžící organizátorovi souhlas se zpracováním osobních údajů podle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Poskytnutí osobních údajů je podmínkou pro účast v soutěži. Správcem osobních údajů je organizátor soutěže. Účelem zpracování osobních údajů je vedení evidence soutěžících pro marketingové účely, umožnění předání výhry a zasílání komunikace se soutěžícími (včetně marketingových a obchodních sdělení). Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány výhradně v souladu se zákonem, tj. budou shromažďovány pouze ty údaje, které odpovídají výše uvedenému účelu a budou uchovávány po dobu 5 let od zapojení do soutěže. Osobní údaje soutěžících budou zpracovávány správcem nebo zpracovatelem na základě zvláštní smlouvy.

9. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí s tím, že stane-li se výhercem, je pořadatel a organizátor oprávněn bezplatně užít jeho/její jméno, příjmení a neúplnou adresu bydliště (obec) na webových stránkách organizátora a pořadatele konkrétní soutěže a v propagačních a reklamních materiálech.

10. Pravidla soutěže se řídí českým právním řádem. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla kdykoli jednostranně měnit nebo změnit výhry v soutěži, soutěž odvolat, odložit nebo přerušit.

11. Tato soutěž není jakkoliv sponzorovaná, podporována, spravovaná společností Facebook, Inc. Soutěžící je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže, nikoliv společnosti Facebook, Inc.

12. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností mě můžete kdykoliv kontaktovat e-mailem.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Tipy, rady a zajímavosti ze světa svíček jednoduše do vaší schránky

                             

Doporučujeme

Výklad karet- osobní i na dálku 

Les Dajules

Kde nás najdete

 

Spřátelené obchody

Na koho se obrátit
Soyovky - čajové svíčky
Tereza Smětalová
Tereza Smětalová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz